سرویس و نگهداری ساختمان

معماری مدرن

بیستر بخوانید →
ما از قلب ساختمان شما محافظت میکنیم

سجاد صنعت

بیشتر بخوانید →
تعمیر و نگهداری انواع مبدل حرارتی

گروه فنی مهندسی سجاد صنعت

بیشتر بخوانید →
کلیه تاسیسات ساختمان شما در قالب یک قرار داد

نمای کلی خدمات

آیا بهتر نیست تمام خدمات ساختمانتان را با یک نفر طرف حساب باشید. گروه فنی مهندسی سجاد صنعت از قلب ساختمان شما محافظت میکند.
  تهیه چک لیست مورد نیاز موتورخانه
  کاهش هزینه های قبوض خدماتی
  تعمیر و نگهداری پیشگرانه PM
 تعمیر و نگهداری چیلر ( جذبی و تراکمی )
 تعمیر و  نگهداری برج خنک کننده
 تعمیر و نگهداری  دیگ و مشعل
 تعمیر و نگهداری منابع دوجداره ، کوئل دار
سرویس و اسید شوی مبدل صفحه ای
 تعمیر و نگهداری پمپ های سیرکولاتور
 اسید شوی تجهیزات مورد نیاز
سرویس و نگهداری سیستم آبرسانی

آیا بهتر نیست تمام تاسیسات ساختمان را به یک نفر طرف حساب باشید

  • سرویس و نگهداری موتورخانه
  • سرویس و نگهداری استخر
  • سرویس و نگهداری اعلام و اطفاء حریق

مدیریت ساخت و ساز

چیلر تراکمی

در چیلر تراکمی گاز ابتدا توسط کمپرسور، متراکم می‌گردد. این گاز سپس به کندانسور وارد شده توسط آب یا هوای محیط، خنک شده و به مایع تبدیل می‌شود. این مایع با عبور از شیر انبساط یا لوله موئین وارد خنک کننده (اواپراتور) می‌شود که در فشار کمتری قرار دارد، این کاهش فشار باعث تبخیر مایع گردیده و مایع سردکننده با گرفتن حرارت نهان تبخیر خود از محیط، باعث ایجاد برودت در موادی که با قسمت خنک کننده در ارتباط هستند می‌شود. پس از آن گاز حاصل از تبخیر، به کمپرسور منتقل می‌شود. با عبور سریع بخار در خلاء کندانسور، به علت تبدیل بخار به آب و اختلاف حجم بین بخار و آب، مایع ایجاد می‌گردد.

چیلر جذبی

چیلر جذبی یا همان چیلر ابزوربشن ماشینی است که طی یک سیکل دائمی تحت عنوان سیکل جذبی و با استفاده از منابع گرمایی مانند بخار داغ یا شعله مستقیم گاز، آب را سرد کرده و به واحدهای ساختمانی مانند فن کویل یا هواساز یا واحدهای صنعتی، جهت خنک کاری ارسال می کند. چیلر جذبی ، دستگاهی سرمایشی است که در آن به جای انرژی الکتریکی و موتور الکتریکی کمپرسور (چیلرهای تراکمی)، از حرارت و ژنراتور به عنوان منبع انرژی استفاده می شود. در سیکل جذبی از یک ماده جاذب به عنوان سیال ثانویه استفاده می گردد. ماده جاذب (معمولا لیتیوم بروماید)، گازهای حاصل از تبخیر مبرد (معمولا آب) در تبخیرکننده را که موسوم به سیال اولیه است را جذب می کند.

کاشی کاری

تولید کننده لورم ایپسوم فارسی لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

پس از اتمام طبقه

تولید کننده لورم ایپسوم فارسی لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.